۱۴۰۰ چهارشنبه ۲ تير
FA
دانشگاه اصفهان
برگزاری نشست هم اندیشی هیات رییسه دانشگاه با اعضای هیات علمی دانشکده های شیمی و فیزیک
نشست هم اندیشی هیات رییسه دانشگاه با اعضای هیات علمی دانشکده های شیمی و فیزک به منظور تقویت و استمرار ارتباط دو سویه بین اعضای هیات علمی با مسئولین دانشگاه و بهره مندی از دیدگاه ها و نقطه نظرات متقابل آن ها، چهارشنبه 15 مرداد ماه سال جاری، از ساعت 17 تا 19:50به صورت ویدئو کنفرانس(مجازی) برگزار شد.

نشست هم اندیشی هیات رییسه دانشگاه با اعضای هیات علمی دانشکده های شیمی و فیزک به منظور تقویت و استمرار ارتباط دو سویه بین اعضای هیات علمی با مسئولین دانشگاه و بهره مندی از دیدگاه ها و نقطه نظرات متقابل آن ها، چهارشنبه 15 مرداد ماه سال جاری، از ساعت 17 تا 19:50به صورت ویدئو کنفرانس(مجازی) برگزار شد.

به گزارش وب سایت خبریuinews دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان در این نشست ضمن تبریک عید غدیر خم،فرصت را مغتنم و از اهتمام و همکاری اعضای هیات علمی در برگزاری کلاس های غیر حضوری تشکر نمود. وی اقدامات ارزشمند اعضای هیات علمی و تمهیدات موثر دانشگاهیان در مدیریت بحران را ارج نهاد و در ادامه تصریح نمود: خوشبختانه دانشگاه اصفهان چالش حاصل از بحران کرونا را به عنوان یک فرصت مورد توجه قرار داد و با تمهیدات صحیح، اهداف آموزشی و پژوهشی خود را به صورت غیر حضوری و به همت اعضای هیات علمی متعهد و توانمند خود و با استفاده از سامانه LMS محقق نمود.

دکتر طالبی در ادامه افزود: .....................
 
برای مطالعه این خبر بر روی لینک کلیک نمایید  
تاریخ:
1399/05/16
تعداد بازدید:
5509
منبع:
Powered by DorsaPortal