۱۴۰۰ چهارشنبه ۲ تير
FA
دانشگاه اصفهان
پیام تقدیر دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان از برگزارکنندگان آزمون های سراسری 1399 در دانشگاه
دکتر طالبی رییس دانشگاه اصفهان با ارسال پیامی از دست اندرکاران ستاد آزمون دانشگاه اصفهان تقدیر به عمل آورد.

دکتر طالبی رییس دانشگاه اصفهان با ارسال پیامی از دست اندرکاران ستاد آزمون دانشگاه اصفهان تقدیر به عمل آورد.

متن پیام به شرح زیر است:

 

با اهداء سلام

خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، موهبت و امانت الهی است.

خداوند دانایی و پارسایی را سپاس که به لطف و الطاف بیکرانش آزمون های دکتری، کارشناسی ارشد و سراسری 1399 متفاوت از سال های گذشته در سایه ویروس منحوس کرونا، به نحو مطلوب و شایسته همزمان با سراسر کشور و استان اصفهان در دانشگاه اصفهان برگزار شد. 

بدون تردید مهمترین دغدغه  برگزارکنندگان این آزمون ها پاسخ به ندا و خواست نیروهای بالنده و فرزندان این مرز و بوم بود که با تلاش چندین ساله خود در فراگیری علم و اندوختن دانش آمال و آرزوهای آینده شغلی و سرنوشت خود را در شرکت در این آزمون ها جستجو می کردند و برای ما تامین و حفظ سلامت این فرزندان عزیزمان که سرمایه های انسانی کشور هستند یک اولویت بوده است که این مهم در سایه همکاری، همدلی و تلاش همه دست اندرکاران ستاد آزمون دانشگاه اصفهان با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی در یک همکاری صمیمانه محقق گردید.  

 اکنون که این آزمون سرنوشت ساز با همه فراز و نشیب و سختی هایش به نحو مطلوب برگزار گردید،  مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و فعالیت های ارزشمند شما همکار ارجمند اعلام می نمایم. امیدوارم همواره در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) در همه امور زندگی موفق و پیروز باشید. 

دکتر هوشنگ طالبی 

رییس دانشگاه اصفهان

 

تاریخ:
1399/06/04
تعداد بازدید:
4792
منبع:
Powered by DorsaPortal